KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9963078
*
nr 996 3078
Pastell
Carl Brandt, Segelbåtar, 18 x 53
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:19:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/11 09:39:08
1
Vinnande bud
23/11 11:30:22
2
600 kr
23/11 11:30:22
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita marin marinmotiv pastell segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:03
*
Pastell
Läs om budbetjänten
nr 996 3078
Pastell
Carl Brandt, Segelbåtar, 18 x 53
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/11 09:39:08 | 1 | Vinnande bud |
23/11 11:30:22 | 2 | 600 kr |
23/11 11:30:22 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita marin marinmotiv pastell segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:03